Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Бриз
255 000 €
498 736.65 лв.

(2 965 €, 5 799.04 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:04 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 131 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

'Елиз дом' предлага на вашето внимание тристаен апартамент в нова бутикова сграда пред Акт 16.
Разположен на 5-ти етаж с източно изложение, имотът разкрива впечатляваща морска панорама. Състои се от слънчев дневен тракт, две спални, баня с тоалет, втори тоалет, дрешник, коридор и голяма панорамна тераса (покривна тераса - по нот.акт). Прилежащо избено помещение.
Сградата е от затворен тип, разполага със собствен двор с барбекю и детски кът. Намира се на изключително комуникативно място в кв.Бриз, с много добър достъп от главен булевард.
Към имота може да бъде закупено паркомясто.
'Елиз дом' предлага безплатна консултация и съдействие за кредитиране при закупуване на недвижим имот, гарантирано добри условия!
Още предложения от 'ЕЛИЗ ДОМ' можете да разгледате на www.eliz-dom.com
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
В затворен комплекс
За контакт:
0888966770
Брокер:
Тереза Манева
0888966770
Офис: гр.Варна, бул.'Княз Борис I' 42, етаж 1
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕЛИЗ ДОМ
052/643423; 0888966770
ЕЛИЗ ДОМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
eliz_dom.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул.'Княз Борис I' 42, ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Бриз
Обява: 1c177668307603910

255 000 €
498 736.65 лв.
История на цената
(2 965 €, 5 799.04 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Бриз

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност